Federaal logo - Terug naar startpagina
FEDERALE PORTAALSITE
Klik hier om de site in het Nederlands te hebbenCliquez ici pour avoir le site en FrançaisKlicken Sie hier um die Seite auf Deutsch zu sehenClick here to see the site in English
Verkiezingen
10 juni 2007
  naar Belgium.be electionHomeAlt electionHelpAlt  
  Belgium.be
homepage
Verkiez.
homepage
Verkiez.
help
 
Klik op een gebied:
navigatiekaart
 
  Startpagina
Grafiek
Tabel
Zetelverdeling
Gedetailleerde analyse
 
Overzicht
Populairste kandidaten
 
Gemeente
Kandidaat
 
  Stand stemopneming
Statistieken
Verkiezingsresultaten 2003
 
  Kamer
Senaat
Algemene verkiezingsinfo
Verkiezingsinfo FOD Binnenlandse Zaken
Stemmen bij volmacht
 
Kamer  
Senaat  
 
U bent hier : Home > Verkiezingen 2007 > Kamer > Voorkeurstemmen > Kanton Elsene
 
Logo van de verkiezingen voor Kamer
Status van de resultaten
 Kamer : Voorkeurstemmen
Hier ziet u de voorkeurstemmen van een lijst. De kolom (IV) toont welke kandidaat verkozen is. Deze informatie is echter enkel zichtbaar op het niveau van een kieskring (of kiescollege voor de Europese verkiezingen). Via de keuzemenu's kan u het resultaat van een andere entiteit of van een andere lijst zien. De voorkeurstemmen kunnen pas getoond worden nadat de stemopneming voor de betreffende entiteit volledig is (100%).
 
    Kanton Elsene
toListResults Naar
Resultaten
Afdrukken Afdrukken
PC  
  13:59, 29/06/2007.
  1 Deboedt Luc 15            
  2 De Pauw Andrée 8            
  3 Smedts Gilles 10            
  4 Duchateau Dominique 22            
  5 Berghezan Georges 9            
  6 Polet Claudine 13            
  7 Cardoso Maria 17            
  8 Mijle Léopold 7            
  9 Swinne Lilian 10            
  10 De Barelli Jorge 5            
  11 Biebuyck Christelle 9            
  12 Doutreligne Pierre-Michel 17            
  13 Dumortier Franck 14            
  14 Lissens Anne-Marie 11            
  15 Coppens André 8            
  16 Dewolf Jeannine 12            
  17 Heyvaert Maria 7            
  18 Walgraef Philippe 8            
  19 Ballewyns Robert 3            
  20 Montfort Marie Anne 5            
  21 Provost Nelly 6            
  22 De Barelli-Sponar Tatiana 9            
 
  1 Doutreligne Pierre-Michel 7            
  2 Polet Claudine 10            
  3 Smedts Gilles 2            
  4 Dewolf Jeannine 6            
  5 Mijle Léopold 6            
  6 Duchateau Dominique 3            
  7 De Barelli Jorge 5            
  8 Biebuyck Christelle 7            
  9 Berghezan Georges 3            
  10 Van Vinckenroy Greta 4            
  11 Lissens Anne-Marie 4            
  12 Swinne Lilian 9            
 
Deze pagina wordt om de 10 minuten bijgewerkt, indien er nieuwe gegevens beschikbaar zijn.
 
Verkiezingen - Kamer - 10 juni 2007
Bron: Federale Overheidsdienst Binnenlandse Zaken
Top van deze pagina
dot Be logo decoratie